APY211G2E
APY211G2E
ПроизводительAPSEMI
Партномер производителяAPY211G2E
ОписаниеOptoisolators APSEMI APY211G2E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | APSEMI |
| Вес | 0.451 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Turn-on time | 800us |
| Turn-off time | 20us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 2A |
| Contact form | One normally open: 2A (SPST-NO) |
| Load Voltage | 40V |
| Forward Voltage | 1.4V |
| RDS(on) | 60mΩ |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 2W |
