APY414E
APY414E
ПроизводительAPSEMI
Партномер производителяAPY414E
ОписаниеOptoisolators APSEMI APY414E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | APSEMI |
| Вес | 0.516 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Turn-on time | 20us |
| Turn-off time | 500us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 120mA |
| insulation resistance | 10000MΩ |
| Contact form | 1 Set Normally Closed: 1B (SPST-NC) |
| Load Voltage | 400V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 20Ω |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 550mW |
