APW212G1S
APW212G1S
ПроизводительAPSEMI
Партномер производителяAPW212G1S
ОписаниеOptoisolators APSEMI APW212G1S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | APSEMI |
| Вес | 0.301 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Turn-on time | 200us |
| Turn-off time | 600us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| load current | 1.1A |
| Contact form | Two normally open: 2A (DPST-NO) |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.4V |
| RDS(on) | 130mΩ |
| Forward Current(If) | 7mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 450mW |
