APV252G2E
APV252G2E
ПроизводительAPSEMI
Партномер производителяAPV252G2E
ОписаниеOptoisolators APSEMI APV252G2E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | APSEMI |
| Вес | 0.986 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Input Type | AC,DC |
| Features | - |
| Turn-on time | 2ms |
| Turn-off time | 100us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 2.5A |
| Contact form | One normally open: 2A (SPST-NO) |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.2V |
| RDS(on) | 65mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 500mW |
