TAQY212S
TAQY212S
ПроизводительWUXI TOP
Партномер производителяTAQY212S
ОписаниеOptoisolators WUXI TOP TAQY212S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Динамики |
| Производитель | WUXI TOP |
| Вес | 0.256 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Features | - |
| Turn-on time | 400us |
| Turn-off time | 250us |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load current | 500mA |
| insulation resistance | 50000MΩ |
| Load Voltage | 60V |
| Forward Voltage | 1.3V |
| RDS(on) | 800mΩ |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Total Power Dissipation(Pd) | 550mW |
