PT3220-GS3T
PT3220-GS3T
ПроизводительRu Bo Microelectronics
Партномер производителяPT3220-GS3T
ОписаниеRF and Wireless Ru Bo Microelectronics PT3220-GS3T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Ru Bo Microelectronics |
| Вес | 0.278 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Output Power | 6dBm |
| Type | transceiver |
| Interface | ADC;I2C;I2S;SPI;UART |
| Interface Type | ADC;I2C;I2S;SPI;UART |
| Data Rate | 2Mbps |
| Applications | Bluetooth, 2.4GHz |
| Frequency range | 2.36GHz~2.52GHz |
| Sensitivity | -96dBm |
| Receive Current | 7.2mA |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 10.3mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~5.2V |
