PT3210-HQ7R
PT3210-HQ7R
ПроизводительRu Bo Microelectronics
Партномер производителяPT3210-HQ7R
ОписаниеRF and Wireless Ru Bo Microelectronics PT3210-HQ7R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Ru Bo Microelectronics |
| Вес | 0.14 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Interface Type | ADC;GPIO;I2C;IrDA;PWM;SPI;UART |
| Features | Power-on reset function;Power-off reset function |
| Frequency range | 2.4GHz~2.4835GHz |
| Receive Current | 7.8mA |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 7.8mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~3.6V |
