PT3220-HQ4R
PT3220-HQ4R
ПроизводительRu Bo Microelectronics
Партномер производителяPT3220-HQ4R
ОписаниеRF and Wireless Ru Bo Microelectronics PT3220-HQ4R
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС радиочастотных приемопередатчиков |
| Производитель | Ru Bo Microelectronics |
| Вес | 0.37 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Interface Type | GPIO;UART;I2C;SPI;ADC;USB |
| Frequency range | 2.36GHz~2.52GHz |
| Sensitivity | -96dBm |
| Receive Current | 7.2mA |
| Typical Application Frequency | 2.4GHz |
| Current Of Transmitting | 10.3mA |
| Voltage - Supply | 1.8V~5.2V |
