BCH65S04D5
BCH65S04D5
ПроизводительBestirpower
Партномер производителяBCH65S04D5
ОписаниеSilicon Carbide (SiC) Devices Bestirpower BCH65S04D5
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | Bestirpower |
| Вес | 1 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 70nA@650V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 650V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 32A |
| Current - Rectified | 4A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+175℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.7V@4A |
