SS14-E
SS14-E
ПроизводительMDD(Microdiode Semiconductor)
Партномер производителяSS14-E
ОписаниеDiodes MDD(Microdiode Semiconductor) SS14-E
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Микросхемы шрифтов |
| Производитель | MDD(Microdiode Semiconductor) |
| Вес | 0.108 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 300uA@40V |
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max) | 40V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 20A |
| Current - Rectified | 1A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 600mV@1A |
