1SMB5334B
1SMB5334B
ПроизводительluJing
Партномер производителя1SMB5334B
ОписаниеDiodes luJing 1SMB5334B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прямой цифровой синтез (DDS) |
| Производитель | luJing |
| Вес | 0.196 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 150uA@1V |
| Diode Configuration | Independent |
| Pd- Power Dissipation | 5W |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Zener Voltage(Range) | 3.42V~3.78V |
| Zener Voltage(Nom) | 3.6V |
