1SMB5950B
1SMB5950B
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прямой цифровой синтез (DDS) |
| Производитель | OTW |
| Вес | 0.177 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 1uA |
| Pd- Power Dissipation | 550mW |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Impedance(Zzt) | 300Ω |
| Zener Voltage(Range) | 104.5V~115.5V |
| Zener Voltage(Nom) | 110V |
| Impedance(Zzk) | 4kΩ |
