NSL0100
NSL0100
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSL0100
ОписаниеPower Management (PMIC) WXNSIC NSL0100
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.07 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 2uA |
| Operating Voltage | 4.2V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| End-Off Voltage | 3.3V |
| 0V Battery Charge | Not supported |
