RY2200At3
RY2200At3
ПроизводительRYCHIP Semiconductor Inc.
Партномер производителяRY2200At3
ОписаниеPower Management (PMIC) RYCHIP Semiconductor Inc. RY2200At3
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | RYCHIP Semiconductor Inc. |
| Вес | 0.043 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 3.9uA |
| Charging Saturation Voltage | 4.3V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| Charge Current - Max | 1.3A |
| 0V Battery Charge | Support |
