CYHCPL2530
CYHCPL2530
ПроизводительOCIC
Партномер производителяCYHCPL2530
ОписаниеOptoisolators OCIC CYHCPL2530
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | OCIC |
| Вес | 0.925 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Current | 8mA |
| Data Rate | 1Mbit/s |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 2.5kV |
| CMTI(kV/us) | 10kV/us |
| Reverse Voltage | 5V |
| High Level Delay Time | 2.1us |
| Low Level Delay Time | 2us |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.4V |
| Forward Current(If) | 25mA |
| Current transfer ratio | 5% |
