HCPL-M456-C5H0
HCPL-M456-C5H0
ПроизводительKTP
Партномер производителяHCPL-M456-C5H0
ОписаниеOptoisolators KTP HCPL-M456-C5H0
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Оптоизоляторы логических выходов |
| Производитель | KTP |
| Вес | 0.237 |
| Operating Temperature | -40℃~+100℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Current | 15mA |
| Power Dissipation | 145mW |
| Data Rate | - |
| Input Type | DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 3.75kV |
| CMTI(kV/us) | 30kV/us |
| Voltage - Supply | 4.5V~30V |
| Reverse Voltage | 5V |
| Load Voltage | 30V |
| High Level Delay Time | 400ns |
| Low Level Delay Time | 550ns |
| Input threshold current | 5mA |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.5V |
| Forward Current(If) | 25mA |
| Current transfer ratio | 44% |
