TL431LA
TL431LA
ПроизводительPJSEMI
Партномер производителяTL431LA
ОписаниеPower Management (PMIC) PJSEMI TL431LA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | PJSEMI |
| Вес | 0.024 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 100mA |
| Output Type | Adjustable |
| Tolerance | ±0.5% |
| Temperature Coefficient | - |
| Output Voltage | 2.5V~36V |
| Reference Type | - |
| Minimum Cathode Current for Regulation | 50uA |
| Voltage - Supply | 2.5V~36V |
