CYTLP627
CYTLP627
ПроизводительOCIC
Партномер производителяCYTLP627
ОписаниеOptoisolators OCIC CYTLP627
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Транзисторные, фотоэлектрические выходные оптоизоляторы |
| Производитель | OCIC |
| Вес | 0.404 |
| Operating Temperature | 25℃~+85℃ |
| Output Current | 150mA |
| Input Type | AC,DC |
| Isolation Voltage(Vrms) | 5kV |
| load type | Darlington Transistor with Base |
| Reverse Voltage | 6V |
| Load Voltage | 300V |
| Rise Time | 40us |
| Fall Time | 15us |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Voltage - Forward(Vf) | 1.15V |
| Vce Saturation(VCE(sat)) | 1.2V@100mA,10mA |
| Forward Current(If) | 50mA |
| Current transfer ratio | 4000%;700% |
