EABS06
EABS06
ПроизводительXUMAO
Партномер производителяEABS06
ОписаниеDiodes XUMAO EABS06
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Мостовые выпрямители |
| Производитель | XUMAO |
| Вес | 0.168 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 5uA@600V |
| Voltage - DC Reverse(Vr) | 600V |
| Non-Repetitive Peak Forward Surge Current | 25A |
| Current - Rectified | 1A |
| Operating Junction Temperature Range | -55℃~+150℃ |
| Voltage - Forward(Vf@If) | 1.7V@1A |
