MM5Z2V0
MM5Z2V0
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Прямой цифровой синтез (DDS) |
| Производитель | YFW |
| Вес | 0.023 |
| Reverse Leakage Current (Ir) | 120uA@0.5V |
| Pd- Power Dissipation | 200mW |
| Operating Junction Temperature Range | -65℃~+150℃ |
| Impedance(Zzt) | 100Ω |
| Zener Voltage(Range) | 1.8V~2.15V |
| Zener Voltage(Nom) | 2V |
