CD4069-DW
CD4069-DW
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Модули приемопередатчиков IrDA |
| Производитель | DOWO |
| Вес | 0.247 |
| Operating Temperature | -20℃~+85℃ |
| Number of Channels | 6 |
| Voltage - Supply | 3V~15V |
| Propagation Delay | 32ns@15V,50pF |
| Input Logic Level - Low | 1V;2V;2.5V |
| Input Logic Level - High | 4V;8V;12.5V |
| Output Logic Level - Low | 50mV |
| Output Logic Level - High | 4.95V;9.95V;14.95V |
| Current - Output High(IOH) | 3.6mA |
| Current - Output Low(IOL) | 18mA |
| Quiescent Current(Iq) | 1uA |
