NSG21277
NSG21277
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSG21277
ОписаниеMotor Driver ICs WXNSIC NSG21277
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.547 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection;Over Current Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 80ns |
| Fall Time | 40ns |
| Driven Configuration | High Side |
| Peak Output Current(sink) | 4.5A |
| Peak Output Current(source) | 3.5A |
| Quiescent Current(Iq) | 60uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
