NSG2066
NSG2066
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSG2066
ОписаниеMotor Driver ICs WXNSIC NSG2066
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.216 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 40ns |
| Fall Time | 15ns |
| Driven Configuration | Three Phase |
| Peak Output Current(sink) | 1.5A |
| Peak Output Current(source) | 1.2A |
| Input Logic Level - Low | 800mV |
| Input Logic Level - High | 2.5V |
| Input Voltage (Vin) | 5V~20V |
