XJNG2302
XJNG2302
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяXJNG2302
ОписаниеMotor Driver ICs WXNSIC XJNG2302
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.521 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 30ns |
| Fall Time | 30ns |
| Propagation Delay tpHL | 120ns |
| Driven Configuration | Three Phase;Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 1.8A |
| Propagation Delay tpLH | 150ns |
| Peak Output Current(source) | 1.5A |
| Quiescent Current(Iq) | 230uA |
| Input Voltage (Vin) | 7V~20V |
