GBI7A54NOCR
GBI7A54NOCR
ПроизводительGOSEMICON
Партномер производителяGBI7A54NOCR
ОписаниеMotor Driver ICs GOSEMICON GBI7A54NOCR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | GOSEMICON |
| Вес | 0.438 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 7ns |
| Fall Time | 5ns |
| Propagation Delay tpHL | 18ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Propagation Delay tpLH | 20ns |
| Peak Output Current(source) | 4A |
| Input Logic Level - Low | 900mV~1.3V |
| Input Logic Level - High | 1.9V~2.4V |
| Quiescent Current(Iq) | 240uA |
| Input Voltage (Vin) | 8V~20V |
