COSTLVH431L
COSTLVH431L
ПроизводительCOSINE
Партномер производителяCOSTLVH431L
ОписаниеPower Management (PMIC) COSINE COSTLVH431L
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | COSINE |
| Вес | 0.03 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 50mA |
| Output Type | Adjustable |
| Tolerance | ±1.5% |
| Temperature Coefficient | 100ppm/℃ |
| Output Voltage | 1.24V~18V |
| Reference Type | Parallel |
| Minimum Cathode Current for Regulation | 200uA |
| Voltage - Supply | 1.24V~18V |
