TL432SQ
TL432SQ
ПроизводительPJSEMI
Партномер производителяTL432SQ
ОписаниеPower Management (PMIC) PJSEMI TL432SQ
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Опорное напряжение |
| Производитель | PJSEMI |
| Вес | 0.097 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Output Current | 100mA |
| Output Type | Adjustable |
| Tolerance | ±1% |
| Output Voltage | 1.24V~18V |
| Reference Type | Parallel |
| Minimum Cathode Current for Regulation | 80uA |
| Voltage - Supply | 1.24V~18V |
