ZYA5061T
ZYA5061T
ПроизводительZYMICRO
Партномер производителяZYA5061T
ОписаниеData Acquisition ZYMICRO ZYA5061T
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС супервизора и сброса |
| Производитель | ZYMICRO |
| Вес | 2.168 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Number of Channels | 1 |
| Output Type | Voltage Buffer |
| Quiescent Current (Iq) | 8mA |
| Interface | SPI;QSPI |
| Settling Time | 8us |
| Data Rate | 50MHz |
| Voltage - Supply | 4.5V~5.5V |
| Resolution(Bits) | 16 |
| Integral non - linearity | 1LSB |
| Power-On Reset | Built-in |
