CS43198-CNZR
CS43198-CNZR
ПроизводительCirrus Logic
Партномер производителяCS43198-CNZR
ОписаниеData Acquisition Cirrus Logic CS43198-CNZR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | ИС супервизора и сброса |
| Производитель | Cirrus Logic |
| Вес | 0.09 |
| Operating Temperature | -20℃~+70℃ |
| Number of Channels | 2 |
| Output Type | Voltage Buffer |
| Quiescent Current (Iq) | - |
| Interface | I2C;I2S |
| Settling Time | - |
| Data Rate | 1MHz |
| Sampling Rate | 384kHz |
| Voltage - Supply | 1.66V~1.94V |
| Resolution(Bits) | 32 |
| Integral non - linearity | - |
| Voltage Reference | Built-in;External |
| Voltage Reference Drift | - |
| Power-On Reset | - |
