NSL2020B
NSL2020B
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSL2020B
ОписаниеPower Management (PMIC) WXNSIC NSL2020B
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.055 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 2.5uA |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| End-Off Voltage | 3.3V |
| Battery Temperature Detection | Not supported |
| Charge Current - Max | 650mA |
| 0V Battery Charge | Not supported |
