NST03AA
NST03AA
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNST03AA
ОписаниеPower Management (PMIC) WXNSIC NST03AA
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.228 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Quiescent Current | 5uA |
| Operating Voltage | 4.5V~5.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.2V |
| The Chip Type | Charging IC;Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Charge Current - Max | 300mA |
