MoLi3007BCBN
MoLi3007BCBN
ПроизводительMOLI
Партномер производителяMoLi3007BCBN
ОписаниеPower Management (PMIC) MOLI MoLi3007BCBN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | MOLI |
| Вес | 0.343 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 15uA |
| Operating Voltage | 4V~31.5V |
| Charging Saturation Voltage | 3.85V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 4~7 |
| End-Off Voltage | 2.2V |
| Battery Temperature Detection | Support |
