MoLi3007ACBN
MoLi3007ACBN
ПроизводительMOLI
Партномер производителяMoLi3007ACBN
ОписаниеPower Management (PMIC) MOLI MoLi3007ACBN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | MOLI |
| Вес | 0.348 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 15uA |
| Operating Voltage | 4V~31.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.25V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 4~7 |
| End-Off Voltage | 2.7V |
| Battery Temperature Detection | Support |
| 0V Battery Charge | Not supported |
