MoLi3004BABN
MoLi3004BABN
ПроизводительMOLI
Партномер производителяMoLi3004BABN
ОписаниеPower Management (PMIC) MOLI MoLi3004BABN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | MOLI |
| Вес | 0.267 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 15uA |
| Operating Voltage | 4V~18V |
| Charging Saturation Voltage | 3.65V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 3~4 |
| End-Off Voltage | 2.5V |
| Battery Temperature Detection | Support |
| 0V Battery Charge | Not supported |
