MoLi3004ACBN
MoLi3004ACBN
ПроизводительMOLI
Партномер производителяMoLi3004ACBN
ОписаниеPower Management (PMIC) MOLI MoLi3004ACBN
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | MOLI |
| Вес | 0.713 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 15uA |
| Operating Voltage | 4V~18V |
| Charging Saturation Voltage | 4.25V |
| The Chip Type | Protection IC;Balancing IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 3~4 |
| End-Off Voltage | 2.7V |
| Battery Temperature Detection | Support |
