FH9261-G3JH
FH9261-G3JH
ПроизводительXIN FEI HONG
Партномер производителяFH9261-G3JH
ОписаниеPower Management (PMIC) XIN FEI HONG FH9261-G3JH
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XIN FEI HONG |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 100nA |
| Operating Voltage | 1V~7.5V |
| Charging Saturation Voltage | 4.28V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 3V |
| Charge Current - Max | - |
| 0V Battery Charge | Support |
