FH3016FDM
FH3016FDM
ПроизводительXIN FEI HONG
Партномер производителяFH3016FDM
ОписаниеPower Management (PMIC) XIN FEI HONG FH3016FDM
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XIN FEI HONG |
| Вес | 0.044 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 700nA |
| Operating Voltage | 1.5V~6V |
| Charging Saturation Voltage | 4.35V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | - |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| 0V Battery Charge | Support |
