FH8613G1
FH8613G1
ПроизводительXIN FEI HONG
Партномер производителяFH8613G1
ОписаниеPower Management (PMIC) XIN FEI HONG FH8613G1
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XIN FEI HONG |
| Вес | 0.02 |
| Quiescent Current | 400nA |
| Operating Voltage | 300mV~8V |
| Charging Saturation Voltage | 4.3V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| Charge Current - Max | 1A |
| 0V Battery Charge | Support |
