FH3016FDL
FH3016FDL
ПроизводительXIN FEI HONG
Партномер производителяFH3016FDL
ОписаниеPower Management (PMIC) XIN FEI HONG FH3016FDL
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Управление аккумулятором |
| Производитель | XIN FEI HONG |
| Вес | 0.045 |
| Operating Temperature | -40℃~+85℃ |
| Quiescent Current | 700nA |
| Operating Voltage | 1.5V~6V |
| Charging Saturation Voltage | 4.25V |
| The Chip Type | Protection IC |
| Type of Battery | Lithium Battery |
| Number of Cells | 1 |
| End-Off Voltage | 2.8V |
| 0V Battery Charge | Support |
