NSG3024
NSG3024
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSG3024
ОписаниеMotor Driver ICs WXNSIC NSG3024
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.203 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 35ns |
| Fall Time | 25ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 1.1A |
| Peak Output Current(source) | 600mA |
| Quiescent Current(Iq) | 50uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
