NSG531
NSG531
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSG531
ОписаниеMotor Driver ICs WXNSIC NSG531
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.063 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Peak Output Current(sink) | 2A |
| Peak Output Current(source) | 2A |
| Input Logic Level - Low | 800mV |
| Input Logic Level - High | 2.7V |
| Quiescent Current(Iq) | 180uA |
| Input Voltage (Vin) | 5V~20V |
