NSG27324P
NSG27324P
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSG27324P
ОписаниеMotor Driver ICs WXNSIC NSG27324P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 0.81 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 15ns |
| Fall Time | 15ns |
| Input Logic Level - Low | 800mV |
| Input Logic Level - High | 2.4V |
| Quiescent Current(Iq) | 1mA |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~20V |
