NSG2110P
NSG2110P
ПроизводительWXNSIC
Партномер производителяNSG2110P
ОписаниеMotor Driver ICs WXNSIC NSG2110P
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | WXNSIC |
| Вес | 1 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 25ns |
| Fall Time | 17ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 4A |
| Peak Output Current(source) | 4A |
| Quiescent Current(Iq) | 15uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
