COS21834S
COS21834S
ПроизводительCOSINE
Партномер производителяCOS21834S
ОписаниеMotor Driver ICs COSINE COS21834S
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | COSINE |
| Вес | 0.188 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 25ns |
| Fall Time | 14ns |
| Propagation Delay tpHL | 125ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 2.5A |
| Propagation Delay tpLH | 130ns |
| Peak Output Current(source) | 2.5A |
| Quiescent Current(Iq) | 2mA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~20V |
