IX4340UETR
IX4340UETR
ПроизводительLittelfuse/IXYS
Партномер производителяIX4340UETR
ОписаниеMotor Driver ICs Littelfuse/IXYS IX4340UETR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Littelfuse/IXYS |
| Вес | 0.001 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET |
| Rise Time | 7ns |
| Fall Time | 7ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Peak Output Current(sink) | 5A |
| Peak Output Current(source) | 5A |
| Input Voltage (Vin) | 5V~20V |
