GBI7251TBKR
GBI7251TBKR
ПроизводительGOSEMICON
Партномер производителяGBI7251TBKR
ОписаниеMotor Driver ICs GOSEMICON GBI7251TBKR
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | GOSEMICON |
| Вес | 0.048 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Drivers | 1 |
| Features | Under Voltage Protection |
| Rise Time | 9ns |
| Fall Time | 5ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Input Logic Level - Low | 1.15V |
| Input Logic Level - High | 3.1V |
| Quiescent Current(Iq) | 104uA |
| Input Voltage (Vin) | 5.2V~20V |
