GHD3440PF
GHD3440PF
ПроизводительGeehy
Партномер производителяGHD3440PF
ОписаниеMotor Driver ICs Geehy GHD3440PF
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Geehy |
| Вес | 0.122 |
| Operating Temperature | -40℃~+105℃ |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 90ns |
| Fall Time | 60ns |
| Propagation Delay tpHL | 200ns |
| Driven Configuration | Three Phase |
| Peak Output Current(sink) | 1A |
| Propagation Delay tpLH | 200ns |
| Peak Output Current(source) | 800mA |
| Input Logic Level - Low | 650mV~1.85V |
| Input Logic Level - High | 1.7V~2.4V |
| Quiescent Current(Iq) | 165uA |
| Input Voltage (Vin) | 5.5V~18V |
