SiLM27624LCA-DG
SiLM27624LCA-DG
ПроизводительSillumin
Партномер производителяSiLM27624LCA-DG
ОписаниеMotor Driver ICs Sillumin SiLM27624LCA-DG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Sillumin |
| Вес | 0.174 |
| Operating Temperature | -40℃~+150℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 7ns |
| Fall Time | 6ns |
| Driven Configuration | Low Side |
| Input Logic Level - Low | 1.2V |
| Input Logic Level - High | 1.8V |
| Input Voltage (Vin) | 4.5V~30V |
