SiLM22868CA-DG
SiLM22868CA-DG
ПроизводительSillumin
Партномер производителяSiLM22868CA-DG
ОписаниеMotor Driver ICs Sillumin SiLM22868CA-DG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Sillumin |
| Вес | 0.185 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 20ns |
| Fall Time | 15ns |
| Propagation Delay tpHL | 170ns |
| Driven Configuration | High Side;Low Side |
| Propagation Delay tpLH | 170ns |
| Input Logic Level - Low | 1.5V |
| Input Logic Level - High | 1.6V |
| Quiescent Current(Iq) | 170uA |
| Input Voltage (Vin) | 7V~20V |
