SiLM2004ECA-DG
SiLM2004ECA-DG
ПроизводительSillumin
Партномер производителяSiLM2004ECA-DG
ОписаниеMotor Driver ICs Sillumin SiLM2004ECA-DG
DatasheetDatasheet
Характеристики
| Параметр | Значение |
|---|---|
| Категория | Драйверы затворов |
| Производитель | Sillumin |
| Вес | 0.194 |
| Operating Temperature | -40℃~+125℃ |
| Number of Drivers | 2 |
| Features | Under Voltage Protection |
| load type | MOSFET;IGBT |
| Rise Time | 70ns |
| Fall Time | 25ns |
| Propagation Delay tpHL | 125ns |
| Driven Configuration | Half-Bridge |
| Peak Output Current(sink) | 600mA |
| Propagation Delay tpLH | 680ns |
| Peak Output Current(source) | 290mA |
| Quiescent Current(Iq) | 200uA |
| Input Voltage (Vin) | 10V~18V |
